Konkurs

*

KONKURS Br. 01-01/2016 i Br.02-01/2016

Finansiranje razvoja ovčarstva i kozarstva u Republici Srbiji za 2016

Konkurs  traje od  11.01.2016 do 25.01.2016.

KONKURS-ovcarstvo_kozarstvo- 2016

prijava-za-konkurs-ovce-koze-za-fizička-lica

prijava-za-konkurs-ovce-koze-za-pravna-lica

VODIČ KROZ ZAJAM

*

Finansiranje razvoja seoskog turizma u Republici Srbiji za 2016

Konkurs  traje od  11.01.2016 do 25.01.2016.

KONKURS-turizam-2016

prijava-za-konkurs-seoski-turizam-za-fizička-lica

prijava-za-konkurs-seoski-turizam-za-pravna-lica

*

REZULTATI

Rezultati finansiranja razvoja ovčarstva i kozarstva,  razvoja seoskog turizma u Republici Srbiji za 2015/16 po Konkursu Br. 01-10/2015 i Br.02-10/2015

*

Spisak učesnika konkursa kojima su odobrena sredstva:

  1. Ljubomir Belancdic,  Srpska 4,2 Bajsa
  2. Ivan Stepanovic,  Kozarcka 13, Paracin
  3. Nenad Todorovic , Lepa 30 , Backa Topola
  4. Nikola M. Djapic, Oslobodjenja 045, Stanisic
  5. Misic Stevan,  Zarko Z.11, Ravno Selo
  6. Ivan Milovic, Ive Lole Ribara 036, Vrbas
  7. Radovanovic Zeljko, Zlot BB, Bor
  8. Stefanovic J. Zivorad, Kralja Petra I 35, D. Milanovac
  9. Ivanov Mila Ko, Bosilegrad
  10. Vladimir Milovic, Ise Sekickog  27B, Vrbas
  11. Lovi Gordana, Kursulina 55, GM
  12. Zoran Obradovic, Kostajnik, Krupanj
  13. Vicentic Boban, Drlace, Vrhpolje
  14. Rade Ljuben, S Izvor, Bosilegrad
  15. Verka Anastasov, Bosilegrad
  16. Domislav Atanasov, Bosilegrad
  17. Miroslav Milivojevic, Brusnica BB
  18. Kurtovic Fehim, Zelengora 6, Tutin
  19. Zbucnovic Mladen, Vojvodjanska 9, Pivnice
  20. Vujic Dobrislav, Petra Drapsina 75, Pivnice
  21. Vsev Vlade, Bosilgrad
  22. Svetislav Zivanovic, Cuprija BB, Senje
  23. Dragoljub Tomic, Brusnica BB, G. Milanovac
  24. Marjan Ranislavic, Kovin
  25. Milovanovic Vladimir Vucic, Racha
  26. Milovanovic Milan Vuchic, Racha Kra
  27. Varga Kazmer, Salas 95, Mali idjos
  28. Tutorov Aleksandar, Jovana Popovic  Sonje Marinkovic 8
  29. Status DOO, Loznica, Hajduk Stanka
  30. Zoran Gajic, B. Jedinstva 132, Bach
  31. Danijela Stanisavljevic, Lozovik
  32. Saponjic  Jelena, Oslobodlilaca  69, Nova Varos
  33. Radoslav Nedeljkovic, Mala Vrbica, Kragujevac
  34. Karolj Horvat, Rabe
  35. Ilic Sasa, Kosni Put 9, Raska
  36. Burhan Mehmeti,Aliderce, Presevo
  37. Roland Hegedis, Cepe Imrea 41, Mali Idjos
  38. Cedomir Blazic, Kraljiice Katarije 51, Beograd/Cukarica
  39. Saponjic Radomirka, Vase Rolevic 6, Nova Varos
  40. Sinan Hackovic, Jelice, Tutin
  41. Vid Borenovic, Moravicki Put 7, B. Sokolac
  42. Slavoljub A Markovic, Sumrakov
  43. Muriz Turkovic, Jablanicka 000, Sjenica
  44. Lazi Goran, Ljubovija
  45. Milasinovic Dobrica, Kusadak, Kusadak
  46. Selic Sasa, Bozidara Dimitrijevica 6, Kurjace
  47. Toplica Jevtic, Sarbanovac, Sokobanja
  48. Aleksandar Dudok, Ive Lole Ribara 33, Kucura
  49. Viljanac Sinisa, Mali Beograd, Nova 10
  50. Miodrag Nedeljkovic V 34322, Cumic
  51. Milos Erceg, I .L. Ribara 116, Kucura
  52. Kosana Janojlic, Selo Osechenica X14244 Brezzdje
  53. Milkovic Ivan, 12312 Sapine
  54. Nada Velickov  S. Izvor   Bosilegrad
  55. Hristov Mirjana S.Mlekomi,  Bosilegrad
  56. Andonov Andon, Donja Ljubata, Bosilegrad
  57. Stojanovic Jovica, Lubnica
  58. Mladenovic Suzana, Lubnica
  59. Nad Igor, Sremska 4, Bacinci
  60. Select Milk DOO, Dunavska 45, Indjija
  61. Vlasinska Duga DOO, Bosilegrad, Rajci, Rajcilovci BB
  62. E Smart Systems DOO
  63. E Smart Systems DOO
  64. Specijalna Bolnica Boro Skoric, Gornja Badanja
  65. Slovic Danica, Hajduk Veljkova 8, Pancevo
  66. Gruic Vera, Karadordeva 90, Ljubovija
  67. Nadj Nandor S. Selo, Petefi Sandora 6
  68. Slavkic Milenko, Fruskogorska 49, Martinci
  69. Zlatomir Pavlovic, Karbulovo BB, Negotin
  70. Biljana Krin DOO,Rozanstvo BB, Rozanstvo
  71. Jovan Danilov, Zeleznicka BB, Deronje
  72. Milanov Gorjan,  Bosilegrad
  73. Janko Ceferjanovic, S. Bogovina, Bogovina
  74. Stojnev Vinko, Boslegrad
  75. Stevo Milosevic, Strosmajerovna 8, Plavna
  76. Velinov Saso, Bosilengrad
  77. Hristov Botju, Bosilengrad
  78. Janos Farago, Veliki Put 212, Orom
  79. Slav O Ilijev, Bosilegrad
  80. Radnovic Jelena, K. Petra I 18, Curug
  81. Mitar Kondic, Dobropoljska 43, Backi Sokolac
  82. Zoran Jakimov, Bosilegrad
  83. Darko Stanisic, Z. Zrenjanina  89, BP
  84. Slavoljub Mihailovic, Uzovnica
  85. Radovan Mihailovic, Uzovnica
  86. Jelic Radosav, Baneta Jelica 7, Azanja
  87. Miloje Tesic, Leovic, Vrhpolje
  88. Nikola Jojkic, Salas 3, Turija
  89. Mitrovic Milevska Dragana S Katun Vranej
  90. Slavko Vladimirov, S. Rajcilovci, Bosilegrad
  91. Vitomir Ilic, Osnic, Boljevac
  92. Stupar Nebojsa, Alekse Santica  012/6/26 Novi Sad
  93. Dusan Stojanov, Dimitrija Tucovica 16, Curug
  94. Besermenji Igor, Edvarda Kardelja 14, Novo Orahovo
  95. Ilija Petrovic Leovic
  96. Nikolic Spasoje, Bukovce
  97. Nejkic Zoran, Trnjane
  98. Zvonko Rilak, Suvi DO Blace
  99. Ciric Miodrag
  100. Cecilija Mali, Novi Sor 69, Vrbas
  101. Kristina Radonjic, Dragise Sarica 1, Ducina

Potpisivanje ugovora će se vršiti u pet grupa i o tačnom vremenu potpisivanja ugovora ćete biti naknadno informisani. U momentu potpisivanja ugovora ćete takođe dobiti i rešenje.

Srdačan pozdrav

DSAP

*

Ukupan broj poljoprivrednih domaćinstva koji je konkurisalo je  127

Ukupan broj poljoprivrednih domaćinstva kojima je odobren zajam je 101

Ukupan broj poljoprivrednih domaćinstva koji su odbijeni zbog nepotpune dokumentacije je 17

Ukupan broj poljoprivrednih domaćinstva koji nije uplatio taksu je 9

Uslov za povraćaj uplaćenih srestava ima 17 učesnika koji su odbijeni zbog nepotpune dokumentacije, uplata povraćaja je 29.12.2015.

*

Potpisivanje UGOVORA po grupama.

*

I – grupa od 10 do 15 Januara 2016 godine.

II – grupa od 15 do 20 Januara 2016 godine.

III – grupa od 20 do 25 Januara 2016 godine.

IV – grupa od 25 do 30 Januara 2016 godine.

V – grupa od 01 do 05 Februara 2016 godine.

*