NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Sportski prenosi

Za one koji bi gledali Primeru,Kalco,utakmice Lige sampiona,basket,NFL... a nemaju mogucnost da to cine preko TV-a,gomila prenosa se moze gledati besplatno na WWW.ATDHE.NET !

5 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-10-06
???

Ne samo uzivo prenose, vec i sjajne serije ( bar po meni ), od kojih bih definitivno izdvojio Frasier-a i House-a.

0 za
0 protiv
Kalimist
2010-10-06
???

Hvala Neparni,ovako nešto mi je trebalo.Nema nikakvih prenosa na TV.Najviše sam razočaran u RTS jer ne prenosi premijer ligu...

2 za
0 protiv
limes5
2010-10-06
???

Kalimist napisa...

Ne samo uzivo prenose, vec i sjajne serije ( bar po meni ), od kojih bih definitivno izdvojio Frasier-a i House-a.

...Naravno,mada je serije moguce skidati sa neta,Inter-Juve ili Barsa-Real su aktuelni samo uzivo,engleske lige jos i ima u osnovnoj ponudi kablovske,ali Spanaca i Zabara jok...

...Kad smo vec kod Spanaca,izludjuje me da gotovo niko ne govori Spankinje - nego svi koriste kroatizam Spanjolke,nema reci koja mi vise bode usi...

5 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-10-06
???

Dobar je sajt al ima  i boljih , kao npr. www.rojadirecta.com, fromsport.com, myp2p.eu,

3 za
0 protiv
dejan86
2010-10-07
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0111 sec.

Copyright © 2024