NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Slagalica

Slagalica like like like

7 za
1 protiv
misa pele
2010-10-04
???

Miša pele zaspamovao forum ko' web-spider.

5 za
0 protiv
Fellow
2010-10-04
???

Slucajno juce saznah da je medju nama i finalista serijala Slagalice koji se upravo emituje na TV-u,svaka cast,razlog vise da se prate emisije...

6 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-10-28
???

NeparniValjak napisa...

Slucajno juce saznah da je medju nama i finalista serijala Slagalice koji se upravo emituje na TV-u

...a to je?

3 za
0 protiv
Kalimist
2010-10-28
???

 

Kalimist napisa...

NeparniValjak napisa...

Slucajno juce saznah da je medju nama i finalista serijala Slagalice koji se upravo emituje na TV-u

...a to je?

...Slucajno saznadoh od onog sto je slucajno saznao :). Ali red je da nam se sam pohvali. Svaka cast i puno srece u finalu!

2 za
0 protiv
Meda
2010-10-28
???

Meda napisa...

...Slucajno saznadoh od onog sto je slucajno saznao :). Ali red je da nam se sam pohvali. Svaka cast i puno srece u finalu!

...Tako je,mada mozda pomenuti nece da malerise i hvali se pre samog kraja- sto bih se onda ja petljao! Uzgred (baj-d-vej),nalazi se (logicno) u trideset najboljih ovde na sajtu,jos jedna potvrda kvaliteta,mnogo srece i od mene!!!

5 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-10-28
???

Jos jedna greska sinoc u slagalici: Iz kog jezika potice rec Alkazar? Odgovor: iz latinskog, sto nije tacno. Rec potice iz arapskog, cuveni su arapski, odnosno mavarski alkazari u Sevilji i drugim gradovima koje su Mavari gradili dok su vladali Spanijom.

12 za
0 protiv
Meda
2010-11-21
???

NeparniValjak napisa...

Slucajno juce saznah da je medju nama i finalista serijala Slagalice koji se upravo emituje na TV-u,svaka cast,razlog vise da se prate emisije...

... Вечерас је ''одрао'' противника у другом мечу четвртфинала (уосталом, као и у првом). Рутински. Свака част!

5 za
0 protiv
Цане Вукић
2010-11-23
???

 

Синиша Карамехметовић napisa...

... Вечерас је ''одрао'' противника у другом мечу четвртфинала (уосталом, као и у првом). Рутински. Свака част!

...Hvala na čestitkama!

U četvrtfinale sam se plasirao sa dve pobede i nisam puno očekivao. Međutim, naleteo sam na protivnika koji očigledno nije imao svoj dan. Krenulo je kako se samo poželeti može - već na početku prve emisije sam stekao značajnu prednost, što je, čini mi se, bilo presudno. 

8 za
1 protiv
Vladimir Obradović
2010-11-24
???

Свака част на скромности, али мени оно није изгледало као противников лош дан.

Иначе, очигледно је да број победа (две или седам) пре четвртфинала ништа не мора да значи...

2 za
0 protiv
Цане Вукић
2010-11-24
???

Slazem se sa Sinisom, i pridruzujem cestitkama. Vlado, obe partije su bile impresivne, uzivao sam gledajuci.

5 za
0 protiv
Kalimist
2010-11-24
???

Pridruzujem se cestitkama. Fantasticna pobeda. Samo napred

4 za
0 protiv
Milan Jovanović
2010-11-24
???

Svaka cast Vladimire, predvidjao sam da ce neko onog lika pocistiti u cetvrtfinalu , drago mi je da je to bio neko sa ovog sajta , nadam se da si osvojio ovaj ciklus ...

5 za
0 protiv
dejan86
2010-11-24
???

dejan86 napisa...

Svaka cast Vladimire, predvidjao sam da ce neko onog lika pocistiti u cetvrtfinalu , drago mi je da je to bio neko sa ovog sajta , nadam se da si osvojio ovaj ciklus ...

...Kad smo već kod tog "lika" jel' to beše onaj što je rekao da je Perućica moreuz,u jednoj od geografskih spojnica? laugh Meni se čini da jeste....

2 za
0 protiv
limes5
2010-11-24
???

Bravo Vlado, čestitam na briljantnim pobedama.

Posebno cenim tvoju skromnost jer si isticao da rezultat nije realna slika, dok se protivnik samo žalio na svoju dekoncentraciju, ne uzimajući u obzir da si stvarno vrhunski takmičar.
yes

6 za
0 protiv
Fellow
2010-11-24
???

Hvala svima na čestitkama! 

6 za
1 protiv
Vladimir Obradović
2010-11-25
???

Pridruzujem se cestitkama,svaka cast, jos jednom,zao mi je jedino sto ne ugrabih da odgledam prvu emisiju cetvrtfinala...

4 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-11-25
???

Vladimir Obradovic-Cestitke i od mene.Tvoje cetvrtfinalne partije su na nivou nekog ko je medju prvih trideset na listi.

Prve partije u kvalifikacijama nisam hteo da komentarisem zato sto se videlo da te razbija trema.Trema najvise utice na bas na startukada je najpotrebnije odigrati osnovnu igru igru slova.

To prevazidji i imaces dobar plasman.Pozdrav crni

4 za
1 protiv
crni
2010-11-25
???

Da se i ja pridruzim cestitkama. Bravo Vladimire!

4 za
0 protiv
Meda
2010-11-25
???

Neparni, Crni i Medo, hvala na čestitkama! Pozdrav!

3 za
0 protiv
Vladimir Obradović
2010-11-26
???

Najavi kad se emotuje, da ne propustimo kad bude polufinale...

4 za
1 protiv
Fellow
2010-11-26
???

 

Fellow napisa...

Najavi kad se emotuje, da ne propustimo kad bude polufinale...

...Polufinale je na programu u nedelju (sutra), ponedeljak i utorak. 

4 za
0 protiv
Vladimir Obradović
2010-11-27
???

Ok yes gledao sam, večeras je bilo tesno...

5 za
0 protiv
Fellow
2010-11-28
???

...

Ali zato danas sigurna pobeda, samo napred!
 

3 za
0 protiv
Fellow
2010-11-29
???

Свака част. Чиме разбијаш трему?

2 za
0 protiv
Matorac
2010-11-30
???

kada dovoljno dugo sedite ispred kamera, trema sama prođe, bar je to moje iskustvo.

3 za
0 protiv
zivko.curcic
2010-11-30
???

Vladimir Obradović napisa...

 

Fellow napisa...

Najavi kad se emotuje, da ne propustimo kad bude polufinale...

...Polufinale je na programu u nedelju (sutra), ponedeljak i utorak. 

...Занимљиво полуфинале, честитке на пролазу и доброј игри иако си имао лошије издање на КЗЗ вечерас (мада је и твој противник имао приличну грешку вечерас на питању "Која је највиша зграда на свету а налази се у Дубаиу", рекао је Бурџ ал Араб што је потпуно различита зграда од Бурџ Халифе и неколико пута нижа а ипак су му признали), нема везе, то није утицало на коначни исход. Позз и срећно

8 za
0 protiv
Душан Ивановић
2010-11-30
???

I mene je iznenadilo što su mu priznali kao tačan odgovor ime poznatog hotela Burj Al Arab, koji jeste visok ali ni blizu tornju Burj Khalifa.

Ono što sam hteo da pitam ostale takmičare u vezi današnje igre slagalice, je da li bi Vladi priznali reč kompanijaši (on je prijavio kompanija), i ako ne, zbog čega?

4 za
0 protiv
Sinn
2010-11-30
???

 

Душан Ивановић napisa...

...Занимљиво полуфинале, честитке на пролазу и доброј игри иако си имао лошије издање на КЗЗ вечерас (мада је и твој противник имао приличну грешку вечерас на питању "Која је највиша зграда на свету а налази се у Дубаиу", рекао је Бурџ ал Араб што је потпуно различита зграда од Бурџ Халифе и неколико пута нижа а ипак су му признали), нема везе, то није утицало на коначни исход. Позз и срећно

...Hvala na čestitkama. Igra "Ko zna, zna" mi je najslabija tačka (i u "TV Slagalici" i na ovom sajtu). Bez obzira na pomenutu grešku (koju ja nisam ni primetio), protivnik je pokazao da ima daleko više znanja od mene. U finale sam se plasirao zahvaljujući igrama "Slagalica" (ova igra mi inače nije jača strana, ali sam je u polufinalu odigrao dobro, iznad svog proseka) i "Asocijacije" (u ovoj igri sam imao dosta sreće - dva puta sam pogodio konačno rešenje nakon otvorene samo jedne kolone, što mi je donelo dosta poena). Pozdrav!

7 za
0 protiv
Vladimir Obradović
2010-12-01
???

Последње питање у вечерашњој игри КЗЗ било је крајње некоректно - како се у шаху назива мат у седам потеза? Одговор је био: Легалов мат. Легалов мат јесте у седам потеза, али није једини који се може дати у седам потеза и тако постављено питање нема апсолутно никаквог смисла. Није чак ни навлачаљка. Једино коректно питање на неком квизу за добре познаваоце шаха могло би бити: у колико потеза се даје Легалов мат?

9 za
0 protiv
Matorac
2010-12-01
???

Matorac napisa...

Последње питање у вечерашњој игри КЗЗ било је крајње некоректно - како се у шаху назива мат у седам потеза? Одговор је био: Легалов мат. Легалов мат јесте у седам потеза, али није једини који се може дати у седам потеза и тако постављено питање нема апсолутно никаквог смисла. Није чак ни навлачаљка. Једино коректно питање на неком квизу за добре познаваоце шаха могло би бити: у колико потеза се даје Легалов мат?

...потписујем, и мени је поцепало уши то питање а још више одговор...

7 za
0 protiv
Душан Ивановић
2010-12-01
???

Eeee...kako zavrsi? Samo sam uspio uhvatiti prvi dio finala. Ko je uzeo?

3 za
0 protiv
Dvorska budala
2010-12-10
???

Било ми је смешно синоћ што такмичарка, иначе фармацеут, није знала како се зову соли сирћетне киселине, а знала је за који клуб игра неки фудбалер.

8 za
3 protiv
Matorac
2010-12-14
???

Kad se nešto radi, kad tad se mora pogriješiti, e sad nek mi neko kaže, dal postoji neko ko u svojoj oblasti zna sve, to što je neko nešto završio,ne znači da je savladao svu mudrost, nije loše težiti biti što bolji, al težiti ka savršenstvu, to je već pretjerivanje, al opet kako ko voli.

4 za
1 protiv
konj_AleksandraM
2010-12-14
???

konj_AleksandraM napisa...

Kad se nešto radi, kad tad se mora pogriješiti, e sad nek mi neko kaže, dal postoji neko ko u svojoj oblasti zna sve, to što je neko nešto završio,ne znači da je savladao svu mudrost, nije loše težiti biti što bolji, al težiti ka savršenstvu, to je već pretjerivanje, al opet kako ko voli.

У праву си, али ово је елементарно средњошколско знање. Никаква висока наука.

2 za
4 protiv
Matorac
2010-12-15
???

 У вечерашњој слагалици уочио сам грешку. Клепсидра није пешчани сат, него водени сат.

6 za
0 protiv
Matorac
2010-12-19
???

Jeste li primetili da su večeras asocijacije bile odlične?  Evo za one koji nisu gledali: USLOV, LUK, KOLENO, (ne mogu da se setim šta je bilo pod D) Tu sam pogodila, ali ovu drugu nisam, mada  je sasvim logična: LESKOVAC, SALATA, KOMEDIJA, LJUTO.

3 za
0 protiv
dvesmizle
2011-01-08
???

Под Д су биле познате комедије: Буба у уху, Сумњиво лице, Тартиф и Мера за меру.

1 za
3 protiv
Matorac
2011-01-08
???

primetili smo kako igraju skocka

5 za
0 protiv
klasicna budala
2011-01-08
???

katastrofalno.

jeste gledali pre neki dan, kada je neki čiča ustao u pola emisije i napustio studio. tvrdio je da su mu uzeli 10 poena.

1 za
3 protiv
zivko.curcic
2011-01-08
???

zivko.curcic napisa...

katastrofalno.

jeste gledali pre neki dan, kada je neki čiča ustao u pola emisije i napustio studio. tvrdio je da su mu uzeli 10 poena.

...a sveukupno je prošao sa plusom od pet poena, ali se kladim da to nikome nije ispričao.

3 za
1 protiv
Kalimist
2011-01-08
???

Na internetu u Blicu tek danas se pojavio video.Mogli su malo kasnije.Zar ne?

2 za
1 protiv
MILAN 1997
2011-01-08
???

A kako se večeras Danijela oduševila kad se Gavrilo izvukao u postavljanju tri zagrade, koje mu uopšte i nisu bile potrebne.  A ne tako davno, jednom takmičaru nisu dozvolili da se vrati na početak i zatvori zagradu...

9 za
0 protiv
ćetalj
2011-01-08
???
8 za
2 protiv
Fellow
2011-01-24
???

Вечерас је питање било: Како се зове плочица са подацима о војнику? Одговор је био – матрикула.

Матрикула је, по дефиницији из Вујаклије:

matrikula (lat. matricula) popisna knjiga, spisak imena članova nekog društva; upisnica na univerzitetima; spisak prihoda nekog duhovnog ili svetovnog nadleštva; spisak članova jedne parohije: ronenih, krštenih, umrlih i oženjenih (udatih), matica, broj vojničkog jediničnog spiska.

1 za
3 protiv
Matorac
2011-02-06
???

Matorac napisa...

Вечерас је питање било: Како се зове плочица са подацима о војнику? Одговор је био – матрикула.

Матрикула је, по дефиницији из Вујаклије:

matrikula (lat. matricula) popisna knjiga, spisak imena članova nekog društva; upisnica na univerzitetima; spisak prihoda nekog duhovnog ili svetovnog nadleštva; spisak članova jedne parohije: ronenih, krštenih, umrlih i oženjenih (udatih), matica, broj vojničkog jediničnog spiska.

... I, kako se zove pločica sa podacima o vojniku?

5 za
0 protiv
Supervizor
2011-02-07
???

Matrikula je tačan odgovor, ima kod Klajna i Šipke u rečniku. Vujaklijin rečnik je star.

8 za
0 protiv
Kalimist
2011-02-07
???

Kalimist napisa...

Matrikula je tačan odgovor, ima kod Klajna i Šipke u rečniku. Vujaklijin rečnik je star.

...

ОК, хвала. Имам само Вујаклију. Ово стварно нисам знао, а кад сам ја ишао у војсу то нисмо имали.

2 za
0 protiv
Matorac
2011-02-07
???

Cestitka finalistima slagalice za dobru borbu.

I pobedi igor za NEPRESLUSNO.Po meni prilicno diskutabilno.

P.S. I pogledajte malo istoriju Srbije

1 za
1 protiv
crni
2011-04-11
???

crni napisa...

Cestitka finalistima slagalice za dobru borbu.

I pobedi igor za NEPRESLUSNO.Po meni prilicno diskutabilno.

P.S. I pogledajte malo istoriju Srbije

...Hvala na cestitkama Crnom od jednog od dvojice finalista ;-)

4 za
0 protiv
Igor 86
2011-04-11
???

Igor 86 napisa...

 

...Hvala na cestitkama Crnom od jednog od dvojice finalista ;-)

...Igore i od mene čestitke na pobedi koju si zaslužio jer si  pokazao da si sveobuhvatno bolji takmičar ,posebno u prve dve igre , ostalo je  koliko toliko  izjednačeno .Moram da izdvojim onaj broj mislim 173 koji si dobio deljenjem sa 5  to je bilo maestralno rešenje ,ja jesam dobar u igri "Moj broj" ali mi  taj način rešenja nikad ne bi pao na pamet u prvoj minuti rešavanja,svaka čast...

4 za
0 protiv
Слађан
2011-04-11
???

SLAĐAN1982 napisa...

Igor 86 napisa...

 

...Hvala na cestitkama Crnom od jednog od dvojice finalista ;-)

...Igore i od mene čestitke na pobedi koju si zaslužio jer si  pokazao da si sveobuhvatno bolji takmičar ,posebno u prve dve igre , ostalo je  koliko toliko  izjednačeno .Moram da izdvojim onaj broj mislim 173 koji si dobio deljenjem sa 5  to je bilo maestralno rešenje ,ja jesam dobar u igri "Moj broj" ali mi  taj način rešenja nikad ne bi pao na pamet u prvoj minuti rešavanja,svaka čast...

...E hvala najlepse Sladjane! Slazem se da smo bili i  Nikola i ja tu negde u vecini igara. On je pokazao malo vise znanja i hrabrosti da se javi u Ko zna, zna a meni su definitivno slova pomogla da budem pobednik. Inace, pratio sam tvoje ucesce u prethodnom ciklusu, a posebno pamtim onaj tesni poraz u plolufinalu od buduceg pobednika ciklusa. Drago mi je sto ovaj sajt ima dvojicu takmicara koji su na prva tri mesta "prave" Slagalice, dok ovde ipak nismo u vrhu ni mesecne ni ukupne rang liste. Naravno, znamo da ima tu jos sjajnih takmicara koji su ostali upamceni kao sjajni takmicari u TV Slagalici...

2 za
0 protiv
Igor 86
2011-04-11
???

Igor 86 napisa...

...E hvala najlepse Sladjane! Slazem se da smo bili i  Nikola i ja tu negde u vecini igara. On je pokazao malo vise znanja i hrabrosti da se javi u Ko zna, zna a meni su definitivno slova pomogla da budem pobednik. Inace, pratio sam tvoje ucesce u prethodnom ciklusu, a posebno pamtim onaj tesni poraz u plolufinalu od buduceg pobednika ciklusa. Drago mi je sto ovaj sajt ima dvojicu takmicara koji su na prva tri mesta "prave" Slagalice, dok ovde ipak nismo u vrhu ni mesecne ni ukupne rang liste. Naravno, znamo da ima tu jos sjajnih takmicara koji su ostali upamceni kao sjajni takmicari u TV Slagalici...

     Što se tiče tog tesnog poraza meni on uopšte nije teško pao,nekako mi se činilo da mi je 3. mesto suđeno pa sam ga prigrlio kao da je prvo...

      Na ovom sajtu meni se čini da ima dosta takmičara iz prave slagalice ,znam za njih 20-tak, a u vrhu baš prednjače učesnici Slagalice Meda,Kalimist,Neparni Valjak,ja i ti Igore možemo da se svrstamo u mlade nade :)).Sto se tiče  plasmana( bar mog) kada bi mi koncentracija svakog dana bila na vrhunskom nivou verujem da bih uspeo da se zadržim u prvih 50 tj. da odrzavam prosek 155 i više,što mi je polazilo za rukom nekih predhodnih 15-tak dana nakon čega mi je opala koncentracija pa sam redjao nule u nekim igrama uglavnom zbog pada koncentracije i pokvario taj prosek.Mislim da u vrhu liste ima dosta onih koji varaju ali takodje verujem da su neki igrači kao sto su Meda,Kalimist,Neparni Valjak stvarno doveli igru do perfekcije i da retko greše čemu i ja težim ...             

 

p.s.O takmicarima sa više naloga,programom za rešavanje "Moj broj" ne želim polemisati , ako je njima lepo, lepo je i meni.

3 za
0 protiv
Слађан
2011-04-11
???

Svaka cast Igore, navijao sam za tebe. Sad bar mogu da se pohvalim da sam tesno izgubio od pobednika slagalice :)

4 za
0 protiv
dejan86
2011-04-11
???

SLAĐAN1982 napisa...

Igor 86 napisa...

...E hvala najlepse Sladjane! Slazem se da smo bili i  Nikola i ja tu negde u vecini igara. On je pokazao malo vise znanja i hrabrosti da se javi u Ko zna, zna a meni su definitivno slova pomogla da budem pobednik. Inace, pratio sam tvoje ucesce u prethodnom ciklusu, a posebno pamtim onaj tesni poraz u plolufinalu od buduceg pobednika ciklusa. Drago mi je sto ovaj sajt ima dvojicu takmicara koji su na prva tri mesta "prave" Slagalice, dok ovde ipak nismo u vrhu ni mesecne ni ukupne rang liste. Naravno, znamo da ima tu jos sjajnih takmicara koji su ostali upamceni kao sjajni takmicari u TV Slagalici...

     Što se tiče tog tesnog poraza meni on uopšte nije teško pao,nekako mi se činilo da mi je 3. mesto suđeno pa sam ga prigrlio kao da je prvo...

      Na ovom sajtu meni se čini da ima dosta takmičara iz prave slagalice ,znam za njih 20-tak, a u vrhu baš prednjače učesnici Slagalice Meda,Kalimist,Neparni Valjak,ja i ti Igore možemo da se svrstamo u mlade nade :)).Sto se tiče  plasmana( bar mog) kada bi mi koncentracija svakog dana bila na vrhunskom nivou verujem da bih uspeo da se zadržim u prvih 50 tj. da odrzavam prosek 155 i više,što mi je polazilo za rukom nekih predhodnih 15-tak dana nakon čega mi je opala koncentracija pa sam redjao nule u nekim igrama uglavnom zbog pada koncentracije i pokvario taj prosek.Mislim da u vrhu liste ima dosta onih koji varaju ali takodje verujem da su neki igrači kao sto su Meda,Kalimist,Neparni Valjak stvarno doveli igru do perfekcije i da retko greše čemu i ja težim ...             

 

p.s.O takmicarima sa više naloga,programom za rešavanje "Moj broj" ne želim polemisati , ako je njima lepo, lepo je i meni.

...Da, znam i ja za  trojicu pomenutih takmicara. Neki od njih su ostvarili sjajan plasman i u Superfinalu tv Slagalice. Pomenuo bih i osobu koja se potpisuje kao Nada&Ivan, zaista retko vidjen dobar takmicar kada su dame u pitanju. A sto se tice ovoga sajta, meni prvenstveno sluzi za zabavu, a neke igre su mi bile i dosta dobra priprema za TV Slagalicu.

2 za
0 protiv
Igor 86
2011-04-11
???

dejan86 napisa...

Svaka cast Igore, navijao sam za tebe. Sad bar mogu da se pohvalim da sam tesno izgubio od pobednika slagalice :)

...E hvala najlepse Dejane! Slazem se, da nije bilo onog foto-finisa u nasoj drugoj asocijaciji mozda bi smo sada zamenili uloge ;-)...

4 za
0 protiv
Igor 86
2011-04-11
???

Igore sve cestitke i od mene.Svaka cast.Zasluzeno prvo mesto.Samo steta sto i ja nisam bio prvi u proslom ciklusu...:)

4 za
0 protiv
DJ OLE
2011-04-11
???

DJ OLE napisa...

Igore sve cestitke i od mene.Svaka cast.Zasluzeno prvo mesto.Samo steta sto i ja nisam bio prvi u proslom ciklusu...:)

...Hvala Djole! Da steta, obzirom da si bas dugo vodio u finalu. Ako nista drugo bar si bolje plasiran od svog vrsnjaka Zarka. A i delovao si mnogo simpaticnije na tv-u od njega, tako bar ljudi kazu ;-)

3 za
0 protiv
Igor 86
2011-04-11
???

Hvala i tebi Igore,ali u svakom slucaju ti si zasluzio da pobedis, ja mozda i nisam jer sam dozvolio sebi neke pocetnicke greske ali nema veze...

2 za
0 protiv
DJ OLE
2011-04-11
???

Честитке и од мене, посебно за културно понашање.

3 za
0 protiv
Matorac
2011-04-11
???

  Pridruzujem se cestitkama Igoru.Jes' da sam pred kraj saznao da se druzis sa nama na sajtu ali sam zdusno navijao za tebe.Onih 248 je umalo bilo kobno, cini mi se zbog pozurivanja od strane voditeljke.Slazem se s onim sto je Matorac napisao.

2 za
0 protiv
raborg
2011-04-11
???

Neka mi neko objasni zasto DEJAN 86 nije u finalu ove slagalice.

Koliko ce jos morati da ceka na novu sansu.vecu nepravdu ja jos nisam video,

od slucaje PRAVO I PRAVA,sa inzenjerom Anticem

0 za
1 protiv
crni
2011-04-11
???

crni napisa...

Neka mi neko objasni zasto DEJAN 86 nije u finalu ove slagalice.

Koliko ce jos morati da ceka na novu sansu.vecu nepravdu ja jos nisam video,

od slucaje PRAVO I PRAVA,sa inzenjerom Anticem

...O cemu ti to crni ?

0 za
1 protiv
dejan86
2011-04-11
???

Sve cestitke Igore, uz malu molbu - nisam stigao da gledam vecerasnju epizodu, reprizu sigurno ne mogu zbog posla, stoga - ima li šansa da bar tu poslednju epizodu nekako brzo baciš na YT? Usput, moji komplimenti i za pristojno ponašanje i odnos prema protivnicima, uz puno sreće i uspeha i u narednim kvizovima.

SLAĐAN1982 napisa...

      Na ovom sajtu meni se čini da ima dosta takmičara iz prave slagalice ,znam za njih 20-tak, a u vrhu baš prednjače učesnici Slagalice Meda,Kalimist,Neparni Valjak,ja i ti Igore možemo da se svrstamo u mlade nade :)).

...čekaj bre malo, pa nisam ja toliko mator, Slađane wink

4 za
0 protiv
Kalimist
2011-04-11
???

Svaka časta Igore!!! Moje čestitke i za takmičenje, ali i za ponašanje!!! Sve je bilo odlično...

2 za
0 protiv
istok
2011-04-11
???

Kalimist napisa...

 

SLAĐAN1982 napisa...

      Na ovom sajtu meni se čini da ima dosta takmičara iz prave slagalice ,znam za njih 20-tak, a u vrhu baš prednjače učesnici Slagalice Meda,Kalimist,Neparni Valjak,ja i ti Igore možemo da se svrstamo u mlade nade :)).

...čekaj bre malo, pa nisam ja toliko mator, Slađane wink

...Pogrešno sam se izrazio trebalo je da napišem ,nove nade...

5 za
0 protiv
Слађан
2011-04-12
???

Nadam se da je Žare pročitao ovu temu i da počne da se ugleda na prave šampione, velike takmičare ali i velike ljude pre svega!

Kako kaže stara kineska poslovica:

"Moze se biti skroman a ne biti mudar, ali je nemoguce biti mudar a ne biti skroman." 

13 za
1 protiv
vojvoda021
2011-04-14
???

vojvoda021 napisa...

"Moze se biti skroman a ne biti mudar, ali je nemoguce biti mudar a ne biti skroman." 

...Или, како каже Душко Радовић:

"Скромност није за свакога. Она лепо стоји само ономе ко би имао зашто бити нескроман."

6 za
0 protiv
Matorac
2011-04-15
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0116 sec.

Copyright © 2024