NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Molba za Supervizora.

Ja kao veliki ljubitelj ove igre a vi(Supervizore), i sami znate,koliko sam vremena provodio na ovom sajtu.Vidim da ovaj sajt propada,na pitanjima u igri Ko Zna Zna,velike pravopisne greške.Negde ste na forumu napisalia da treba biti spreman,sa navalom igrača i da treba pripremiti igre.Treba pripremiti samo asocijacije,ko zna zna,mesto spojnica,staviti neku drugu igru,na primer kao vagalica na face,a za ostale igre,slagalica moj broj,skočko,ne treba skoro nikakva priprema niti provera.Dajte,ubrzajte sa igrom 1 na 1,govorili ste jun ili jul neka bude jun ili jul.Jedan me je igrač na forumu pre nekih godinu dana,predlagao da budem vaš pomoćnik,tada sam odustao i sami ste rekli ako se predomislim da se javim na imail.Kada bi bila igra 1 na 1 ne bih odbio tu ponudu.Ma i nemoram da budem dajte tu igru 1 na 1.

6 za
1 protiv
jaleeee
2013-02-26
???

U potpunosti sam saglasan. Do sada sam poslao veliki broj pitanja i asocijacija koja su po mom subjektivnom mišljenju za klasu bolja od nekog prosečnog pitanja ili asocijacije koje se pojave u igri. Slao sam i spojnice ali sam prestao kada mi je sam supervizor rekao da imaju veliku bazu istih i da ima vremena da i moje dodju na red.

Istina, nešto slabije šaljem pitanja u poslednje vreme ali i dalje se javljaju u igri (mogu ih ja dobiti za razliku od asocijacija). Gledam da podjednako zastupim sve oblasti - istoriju, geografiju (ali ne sa čuvenim pitanjem - glavni grad Australije, mislim da sam to pitanje, na ovaj ili onaj način dobio do sada skoro 10 puta), sport, nauku...

Ni meni ne bi bio problem da pomognem u bilo kom pogledu ali supervizor odugovlači sa igrom 1 na 1.

Svojevremeno je bila ponuda da se neko javi i oceni jednu kartašku igru, da primedbe i sugestije a na kraju smo videli da je supervizor i otišao na tu stranu. U pitanju je Lora na fb-u. Potom je krenuo i Meksiko. Koliko god da ima posla tamo ima ga bar 10 puta manje nego ovde, plus što je unosnije i uopšte ne krivim ljude zbog toga. Ali može da se kaže gde je zapelo, ako neko može i želi da pomogne svakako će to i učiniti.

9 za
0 protiv
Bokan
2013-02-27
???

Bokan napisa...

U potpunosti sam saglasan. Do sada sam poslao veliki broj pitanja i asocijacija koja su po mom subjektivnom mišljenju za klasu bolja od nekog prosečnog pitanja ili asocijacije koje se pojave u igri. Slao sam i spojnice ali sam prestao kada mi je sam supervizor rekao da imaju veliku bazu istih i da ima vremena da i moje dodju na red.

Istina, nešto slabije šaljem pitanja u poslednje vreme ali i dalje se javljaju u igri (mogu ih ja dobiti za razliku od asocijacija). Gledam da podjednako zastupim sve oblasti - istoriju, geografiju (ali ne sa čuvenim pitanjem - glavni grad Australije, mislim da sam to pitanje, na ovaj ili onaj način dobio do sada skoro 10 puta), sport, nauku...

Ni meni ne bi bio problem da pomognem u bilo kom pogledu ali supervizor odugovlači sa igrom 1 na 1.

Svojevremeno je bila ponuda da se neko javi i oceni jednu kartašku igru, da primedbe i sugestije a na kraju smo videli da je supervizor i otišao na tu stranu. U pitanju je Lora na fb-u. Potom je krenuo i Meksiko. Koliko god da ima posla tamo ima ga bar 10 puta manje nego ovde, plus što je unosnije i uopšte ne krivim ljude zbog toga. Ali može da se kaže gde je zapelo, ako neko može i želi da pomogne svakako će to i učiniti.

...Od kako sam počeo da igram,to jest da posećujem ovaj sajt,poslao sam 1189 pitanja,266 asocijacijai 33 spojnice,iskreno primećivao sam i moja pitanja i asocijacije u igri.Tek kada sam počeo da igram ovu igru,moram priznati da mi asocijacije nisu bilie baš najbolje,a posle već kada sam se uhoda,neću reći da su bile odlične ali su vrlo dobre:).Nekih godinu i 6 meseci igram ovu igru,ali u poslednje vreme sam retko ovde i retko šaljem igre.Ako bude igra 1 na 1 opet sam tu kao i pre.

2 za
0 protiv
jaleeee
2013-02-27
???

Bokan napisa...

Koliko god da ima posla tamo ima ga bar 10 puta manje nego ovde, plus što je unosnije i uopšte ne krivim ljude zbog toga. Ali može da se kaže gde je zapelo, ako neko može i želi da pomogne svakako će to i učiniti.

... radimo trenutno na restruktuiranju firme, neki ljudi odlaze, dolaze neki novi, trebaće malo vremena da se dostigne kvalitet, ali nismo odustali od sajta. Naprotiv. Trebalo bi u sledećih par meseci da se sve uhoda i bude i bolje nego ranije.

5 za
1 protiv
Supervizor
2013-03-11
???

Supervizor napisa...


... radimo trenutno na restruktuiranju firme, neki ljudi odlaze, dolaze neki novi, trebaće malo vremena da se dostigne kvalitet, ali nismo odustali od sajta. Naprotiv. Trebalo bi u sledećih par meseci da se sve uhoda i bude i bolje nego ranije.

Igras se s jaleeeetovim strpljenjem, a kad ga ono izda ni taj sa avatara ti nece pomoci.

1 za
3 protiv
Erazmo
2013-03-11
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0109 sec.

Copyright © 2024