NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Imam problem

Poene koje osvajam u igri server ne objavljuje na mom Fb profilu vec profilu moje sestre iako njen Fb nalog nema istu e-mail adresu!!!!!!!

3 za
1 protiv
Mixajlo88
2011-12-29
???

Mixajlo88 napisa...

Poene koje osvajam u igri server ne objavljuje na mom Fb profilu vec profilu moje sestre iako njen Fb nalog nema istu e-mail adresu!!!!!!!

... moras posle odigranih igara da pljunes jednom u tastaturu a jednom u monitor onda da stavis domali prst u levu nozdrvu i da gurnes jako ka unutra, onda ponovis tri puta markcukebergtackanet  markcukebergtackanet   markcukebergtackanet, i  treci petak od nove godine ce da ti se pojavi rezultat na profilu

4 za
2 protiv
klasicna budala
2011-12-29
???

Mixajlo88 napisa...

Poene koje osvajam u igri server ne objavljuje na mom Fb profilu vec profilu moje sestre iako njen Fb nalog nema istu e-mail adresu!!!!!!!

... sistem uopšte ne gleda e-mail adresu nego nalog poveže u trenutku kada se logujete ili kada posle odigranih igara odaberete opciju da pošalje rezultat.

Svejedno, zamenio sam sada facebook ID za slanje da bude isti kao onaj od naloga sa kojim se logujete. Ako slučajno ne pošalje posle odigranih 6 igara sutra, i pojavi Vam se opcija da pošaljete rezultat, obavezno se klika na istu ulogujte u svoj facebook nalog (recimo u drugom tabu browsera).

1 za
1 protiv
Supervizor
2011-12-29
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0141 sec.

Copyright © 2024