NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Retro

http://www.youtube.com/watch?v=zafkMic8flg

Malo stare dobre Muzicke slagalice...

7 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-12-12
???

Sjajno! Još!

2 za
0 protiv
Kalimist
2010-12-12
???

Kalimist napisa...

Sjajno! Još!

...Koja li je verovatnoca ubosti tacnu kombinaciju?

4 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-12-12
???

Bilo bi zanimljivo da se umesto Skocka malo igra Duga i na ovom sajtu,s tim u vezi pitanje za Supervizora da li je to izvodljivo?

3 za
1 protiv
Слађан
2010-12-12
???
7 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-12-12
???

SLAĐAN1982 napisa...

Bilo bi zanimljivo da se umesto Skocka malo igra Duga i na ovom sajtu,s tim u vezi pitanje za Supervizora da li je to izvodljivo?

... slabo se sećam. Zar ima neke razlike?

3 za
0 protiv
Supervizor
2010-12-13
???

Supervizor napisa...

SLAĐAN1982 napisa...

Bilo bi zanimljivo da se umesto Skocka malo igra Duga i na ovom sajtu,s tim u vezi pitanje za Supervizora da li je to izvodljivo?

... slabo se sećam. Zar ima neke razlike?

...pa čini mi se da je malo komplikovanije naći rešenje u igri Duga,pošto se ja ne sećam kad   poslednji put  nisam našao  tačno rešenje u Skočku (verovatno je to bilo kad sam igrao Slagalicu sanit tj. odmah čim sam ustao iz kreveta) nikad nisam igrao igru Duga pa bih i zbog toga voleo da probama, a čini mi se da vama realizacija toga i ne bi bila neki veliki problem a i lepo je s vremena na vreme uvesti makar i kozmeticke promene to se koliko znam preporucuje u animiranju korisnika bilo kog proizvoda pa i Slagalice...

2 za
2 protiv
Слађан
2010-12-13
???

SLAĐAN1982 napisa...

Supervizor napisa...

SLAĐAN1982 napisa...

Bilo bi zanimljivo da se umesto Skocka malo igra Duga i na ovom sajtu,s tim u vezi pitanje za Supervizora da li je to izvodljivo?

... slabo se sećam. Zar ima neke razlike?

...pa čini mi se da je malo komplikovanije naći rešenje u igri Duga

... nisam mislio šta je teže igrati, nego u čemu je razlika između igara? Koliko znam to su samo 2 naziva za jednu igru.

Ako pod "kozmetičke izmene" mislite da samo promenimo naziv igre, onda baš i ne vidim neku korist od toga.

2 za
0 protiv
Supervizor
2010-12-13
???

 

Supervizor napisa...

SLAĐAN1982 napisa...

Supervizor napisa...

SLAĐAN1982 napisa...

Bilo bi zanimljivo da se umesto Skocka malo igra Duga i na ovom sajtu,s tim u vezi pitanje za Supervizora da li je to izvodljivo?

... slabo se sećam. Zar ima neke razlike?

...pa čini mi se da je malo komplikovanije naći rešenje u igri Duga

... nisam mislio šta je teže igrati, nego u čemu je razlika između igara? Koliko znam to su samo 2 naziva za jednu igru.

Ako pod "kozmetičke izmene" mislite da samo promenimo naziv igre, onda baš i ne vidim neku korist od toga.

...mislio sam da ste primetili razliku pa nisam pisao o njoj ,razlika je u tome sto se umesto 4 tacna znaka na mestu trazi 5 tacna znaka na mestu s tim sto se uvodi jos jedan znak DUGA po kojem je igra i dobila naziv tako da nije promena samo u nazivu igre već igra po meni postaje malo teža,mada što se mene tiče vi možete da uvedete i 2 nova znaka a evo i igre:

http://www.youtube.com/watch?v=zafkMic8flg

2 za
0 protiv
Слађан
2010-12-13
???

SLAĐAN1982 napisa...

mislio sam da ste primetili razliku pa nisam pisao o njoj ,razlika je u tome sto se umesto 4 tacna znaka na mestu trazi 5 tacna znaka na mestu s tim sto se uvodi jos jedan znak DUGA po kojem je igra i dobila naziv tako da nije promena samo u nazivu igre već igra po meni postaje malo teža,mada što se mene tiče vi možete da uvedete i 2 nova znaka a evo i igre:

http://www.youtube.com/watch?v=zafkMic8flg

...tacnije i uvode se dva nova znaka DUGA i JEDINICA (sad malo bolje pogledah snimak)

1 za
0 protiv
Слађан
2010-12-13
???
6 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-12-13
???

Prva reč je IGNORISANO. Drugu sam loš, samo ŠARENICE, kao i tvoj protivnik. Usput, slagalica nije bila prva igra?

Zaboravih juče - ja se nisam zaleteo na 13*75, nego sam gledao kao 12*(75+x), pa nadjoh da je rešenje (8+4)*(75+7)+9 kao tačan broj. Naravno, mnogo je lakše iz udobne stolice...

2 za
0 protiv
Kalimist
2010-12-13
???

Usput, amaterizam RTS na delu - obrati pažnju na Skočka tvog protivnika i njegov šesti pokušaj, gde ima svih pet znakova pogodjenih, a izbačeno mu je da je pogodio četiri.

1 za
0 protiv
Kalimist
2010-12-13
???

Lepo. Nekako mi Slagalica iz tog perioda deluje zanimljivije, manje je šablonska u odnosu na ovu danas. Istina, i tad su se pravile greške, Kopti nemaju veze sa Etiopijom, već s Egiptom, naravno.

2 za
0 protiv
Kalimist
2010-12-29
???
6 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-12-30
???

A STA JE GENIJE URADIO U SLEDECOJ EMISIJI.BAS ME CISTO ZANIMA!

2 za
0 protiv
MILAN 1997
2010-12-30
???

MILAN 1997 napisa...

A STA JE GENIJE URADIO U SLEDECOJ EMISIJI.BAS ME CISTO ZANIMA!

...To je antologijska epizoda Slagalice. Covek se predstavio da ima 2 fakulteta, treci da zavrsava, a bilans u dve emisje Slagalice bio je  - 0 poena u prvoj, i celih -5 u drugoj. smiley

6 za
0 protiv
Erazmo
2010-12-30
???

Da se nadovezem na prethodnu poruku, da ne bude nejasnoca - diploma nije garant uspeha u kvizu, narocito u jednom dominantno enigmatskom kvizu, stavise poznajem jako dobre kviz takmicare koji nemaju visoke skole. Medjutim, sakupiti citavih -5 poena iz dve emisje Slagalice, uz maksimizaciju faktora treme, kviz neiskustva, studijske atmosfere, itd, ne ide ni uz knjizicu osnovne skole sa prelaznim ocenama, pa reklamiranje dvostruke fakultetske diplome u ovom slucaju deluje narocito skaredno i ironicno. Zato sam to istakao. Cak i da ovaj smotanko ima dve diplome, najbolja je potvrda da 'skolovan' i 'obrazovan' nisu sinonimi, a kako sva testiranja osnovaca i srednjoskoloca pokazuju ta razlika u Srbiji posebno je izrazena.

 

6 za
0 protiv
Erazmo
2010-12-30
???

Bez komentara.Prosto neverovatno.Gde ga samo, Parni, izbunari.Pretpostavljam da ni Vladi, kao ni takmicaru posle njega, nije bilo bas prijatno u ovakvom "dvoboju".

4 za
0 protiv
raborg
2010-12-31
???

raborg napisa...

Bez komentara.Prosto neverovatno.Gde ga samo, Parni, izbunari.Pretpostavljam da ni Vladi, kao ni takmicaru posle njega, nije bilo bas prijatno u ovakvom "dvoboju".

...i mene,delijo,zivo zanima da vidim/cujem Vladin komentar,iz prve ruke,par puta su i on i Danijela bili potpuno zateceni,nezaboravno iskustvo za oboje...

6 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-12-31
???
Pre pocetka snimanja,kad je covek poceo da nabraja zavrsene i zapocete fakultete,pomislio sam jao meni,sva sreca sto mi je sedma emisija.Da nesto nije u redu pomislio sam tek posle igre moj broj,mada je i u berzi delovao izuzetno smuseno ali ajde mozda ga je savladala trema.Do kraja sam se svojski trudio da covek uzme koji poen ali nazalost trud se nije isplatio.Da je ostalo na ovome ni po jada posto je bilo jos takmicara koji su zavrsavali sa nulom.Medjutim covek se u sledecoj emisiji potrudio i prevazisao samog sebe uletevsi u minus.Ako je za utehu tu je jedini ako se ne varam. Slazem se da fakultetska diploma nije nikakav garant uspeha u kvizu,ali s druge strane moracu da izrazim ozbiljne sumnje u obrazovni sistem ha ha ha...Ma salim se.
8 za
0 protiv
vkrnac
2010-12-31
???

vkrnac napisa...

...moracu da izrazim ozbiljne sumnje u obrazovni sistem ha ha ha...Ma salim se.

...nema šta da se šališ, sto posto si u pravu.

vkrnac napisa...

Do kraja sam se svojski trudio da covek uzme koji poen ali nazalost trud se nije isplatio.

...moram da kažem da ovo ne podržavam. Ako takmičar ima bar par funkcionalnih sivih ćelija, u mogućnosti je da primeti situaciju u kojoj ga drugi takmičar pušta da osvoji bodove. Ako se stavim u njegovu poziciju, radije bih imao i nulu, i da znam na čemu sam, nego da znam da me povrh svega neko pušta da uzmem koji poen, jer bi po meni to tek bilo ponižavanje.

A što se tiče Slavoljuba...šta reći...malo mi je bilo i mučno da gledam, mada, da je smešno - jeste :)

6 za
1 protiv
Kalimist
2010-12-31
???
Nisam imao nameru da ga ponizavam Vlastimire.Emisiju pre ove takodje sam imao protivnika koji je do asocijacija nakupio nekih desetak poena.U igri asocijacija gospodja Milka Canic mu je diskretno sapnula resenja,uz obrazlozenje,da ne bude prevelika razlika u poenima.Slozio sam se sa time,bilo mi je svejedno jer me nije mogao prestici.Da bi izbegao ovakvu situaciju protiv Slavoljuba i sam sam navijao da se probudi i uzme koji poen,ali dzaba.
6 za
2 protiv
vkrnac
2010-12-31
???

vkrnac napisa...

Nisam imao nameru da ga ponizavam Vlastimire.

...znam, Vlado, nisam to ni rekao, znam da ti to ne bi uradio, nego ističem kako to izgleda iz perspektive onog koji gubi, jer sam baš sinoć igrao fudbal na računaru sa drugarima, jednu partiju sam gubio 3:0 i drugar mi toliko očigledno poklanja gol u 90-om minutu da sam poludeo od muke. Veruj, lakše bi mi bilo da je ostalo 3:0 od takvih 3:1.

6 za
0 protiv
Kalimist
2010-12-31
???

vkrnac napisa...

Nisam imao nameru da ga ponizavam Vlastimire.Emisiju pre ove takodje sam imao protivnika koji je do asocijacija nakupio nekih desetak poena.U igri asocijacija gospodja Milka Canic mu je diskretno sapnula resenja,uz obrazlozenje,da ne bude prevelika razlika u poenima.Slozio sam se sa time,bilo mi je svejedno jer me nije mogao prestici.Da bi izbegao ovakvu situaciju protiv Slavoljuba i sam sam navijao da se probudi i uzme koji poen,ali dzaba.

...

Verujem da niko nije imao nameru da ga ponizi ali ipak jeste, i nije bilo ni teoretskih šansi da se to ne desi samim postovanjem linka. Čemu to? Dokazali ste već svoju inteligenciju, ponižavanjem tuđe ne možete podići sebi cenu. Ili šta god da vam je cilj.

4 za
6 protiv
Sinn
2011-01-02
???
Vidi ovako Sinn-ak.Nisasm ja okacio link a nisam ni nesto ponosan na tu pobedu.
9 za
0 protiv
vkrnac
2011-01-02
???

Sinn napisa...

Verujem da niko nije imao nameru da ga ponizi ali ipak jeste, i nije bilo ni teoretskih šansi da se to ne desi samim postovanjem linka. Čemu to? Dokazali ste već svoju inteligenciju, ponižavanjem tuđe ne možete podići sebi cenu. Ili šta god da vam je cilj.

...cak i da je postovao link, nista Vladi ne bih zamerio. Kao sto negde napisah ranije, zameram samo ekipi RTS kojoj cak ni ovo nije dovoljan znak da krene sa testiranjem takmicara, jer ono postoji bas zbog ovakvih situacija. Ne moze svako u kviz.

4 za
1 protiv
Kalimist
2011-01-02
???

Ne mogu da verujem rođenim očima! Pa zar tada nije bilo nikakvog testa za potencijlne učesnike „Slagalice“? Ako ovaj tip tvrdi da je završio 2 (dva) fakulteta onda ću ja početi da se predstavljam kao dr i ako nemam ni jedan fakultet!

P.S. Tip je zaslužio i podcenjivanje i podsmeh!

8 za
2 protiv
jagodinsky
2011-01-02
???

vkrnac napisa...

U igri asocijacija gospodja Milka Canic mu je diskretno sapnula resenja,uz obrazlozenje,da ne bude prevelika razlika u poenima.

Strasno!!!Zar se i ovo desavalo?

2 za
0 protiv
mc80
2011-01-02
???
Nije to toliko strasno mc,razlika je bila velika i licno nisam imao zamerke na malu pomoc protivniku.Naravno u stani-pani situacijama toga nema. U potpunosti se slazem s tobom Vlastimire oko testiranja takmicara.
7 za
0 protiv
vkrnac
2011-01-02
???

Ubijte glasnika!!!

2 za
6 protiv
NeparniValjak
2011-01-02
???
Ni pod razno.
4 za
0 protiv
vkrnac
2011-01-02
???

vkrnac napisa...

Nije to toliko strasno mc,razlika je bila velika i licno nisam imao zamerke na malu pomoc protivniku.Naravno u stani-pani situacijama toga nema. U potpunosti se slazem s tobom Vlastimire oko testiranja takmicara.

Da,ali to je prevara nas koji gledamo.Nedavno se u slagalici(ima jedno mesec -dva) desila ista stvar,jedna devojka koja je gubila velikom razlikom je posle prvog polja koje je otvorila resila obe asocijacije i tako smanjila ubedljiv zaostatak za protivnikom.Meni je odmah bilo jasno o cemu se radi.Misljenja sam da sve treba da bude 100-procentno posteno i korektno do samog kraja.Taj neko,kome ja na taj nacin pomognuto,kasnije ce uvek reci izgubio sam sa nekih 50 razlike,imao sam tremu na pocetku,kasnije sam se izvadio na asocijacijama,da se sad ponovi emisija sigurno bih pobedio bla bla.Ni zucnuti nece da su mu recena resenja asocijacija koje su ga spasile  debakla.Mnogo su mi poznate takve price.Da sam bio na tvom mestu i ja bih postupio isto tako,samo bi im posle snimanja sve rekao u lice.

7 za
0 protiv
mc80
2011-01-03
???

U danasnjoj TV Slagalici nije bilo slova E a oni su sastavili rec od 11 slova sa tim slovom E.Da li je jos neko to primetio

3 za
1 protiv
MILAN 1997
2011-01-03
???

NeparniValjak napisa...

Ubijte glasnika!!!

...Izgleda da te nisu shvatili.

4 za
1 protiv
raborg
2011-01-03
???

JE LI NEKO VIDEO ONOG GENIJA MALO PRE.KOJA BRUKA ONAKO OTICI IZ KVIZA.

8 za
1 protiv
MILAN 1997
2011-01-04
???

Slažem se. Ako se zbog nečeg valja prijaviti za slagalicu, to je da, čak i kad se izgubi, dobijaju se knjige. Ovaj je i to propustio.

9 za
0 protiv
Kalimist
2011-01-04
???

A zašto je otišao, čini mi se da su isekli jedan deo, kako su mu uzeli 10 poena?

1 za
1 protiv
boccca
2011-01-04
???

A gde mu je otislo tih ,,10 poena''.Kakav ,,NEPROFESIONALIZAM''.GDE IH JE IZGUBIO.A I ONAKO BI GA PLAVI SREDIO

1 za
3 protiv
MILAN 1997
2011-01-04
???

sta je bilo, pricajte, nisam gledao?

3 za
0 protiv
Fellow
2011-01-04
???

Nešto sam načuo, jel ima neki snimak?

2 za
0 protiv
jagodinsky
2011-01-05
???

MILAN 1997 napisa...

U danasnjoj TV Slagalici nije bilo slova E a oni su sastavili rec od 11 slova sa tim slovom E.Da li je jos neko to primetio

Приметио сам, али нисам могао ништа осим да се смејем.

1 za
0 protiv
Matorac
2011-01-05
???

Fellow napisa...

sta je bilo, pricajte, nisam gledao?

Човек  устао, рекао да су му украли десет поена, и отишао. Гледам слагалицу већ 17 година, али ово још нисам видео.

А нисам схватио којих десет поена.

3 za
0 protiv
Matorac
2011-01-05
???

Plavi takmičar je, uoči početka druge slagalice imao 32 poena prednosti i crveni takmičar otvara drugu asocijaciju sa poljem A1. Marija čita DOM a na ekranu se pojavljuje KOMPOZICIJA. Zatim se vidi da je dio isječen i nakon toga crveni takmičar ustaje i govori ovo je krajnji neprofesionalizam , uzeli ste mi 10 poena. 

4 za
0 protiv
ćetalj
2011-01-05
???

Matorac napisa...

MILAN 1997 napisa...

U danasnjoj TV Slagalici nije bilo slova E a oni su sastavili rec od 11 slova sa tim slovom E.Da li je jos neko to primetio

Приметио сам, али нисам могао ништа осим да се смејем.

...Ja sam se pocepao.Kojih 10 ni meni nije jasno.

1 za
0 protiv
MILAN 1997
2011-01-05
???

Ima na youtube ,,Takmicar pobesneo i napustio studio'' NASLOV.

3 za
0 protiv
MILAN 1997
2011-01-05
???

MILAN 1997 napisa...

Ima na youtube ,,Takmicar pobesneo i napustio studio'' NASLOV.

Trebali su prikazti celu sitaciju ,ne ovako iseceno . . .

4 za
0 protiv
mc80
2011-01-05
???

Ovo je bilo i na TV

2 za
0 protiv
MILAN 1997
2011-01-05
???

I šta sad, kakva je to glupost da samo tako iseku, bez ikakvog objasnjenja, kao da pavijani gledaju slagalicu, zgrozena sam.

6 za
1 protiv
boccca
2011-01-05
???

Ma čovjek nije ukapirao da se na KZZ oduzima po pet bodova za netačan odgovor! laughSjećate se da je na samom početku na pitanje voditeljke: "Pratite li slagalicu?" ,odgovorio u stilu : "kad stignem...ne baš često"! :)

4 za
0 protiv
limes5
2011-01-05
???

 

limes5 napisa...

Ma čovjek nije ukapirao da se na KZZ oduzima po pet bodova za netačan odgovor! laughSjećate se da je na samom početku na pitanje voditeljke: "Pratite li slagalicu?" ,odgovorio u stilu : "kad stignem...ne baš često"! :)

...Moguce

0 za
0 protiv
MILAN 1997
2011-01-05
???

NeparniValjak napisa...

Predlazem derbi u Slagalici - Ekrem Jevric vs. Slavoljub. smiley

7 za
2 protiv
Erazmo
2011-01-05
???

I danas problem sa Asocijacijama. Momak reče CIPELE, Marija ne, zatim isječeno i onda njegova protivnica OBUĆA i dobije poene za pobjedu. A šta je asociralo na OBUĆU -  NOGE   KREMA  KOŽA BATA , dakle sve što se odnosi i na CIPELE.  Dan prije toga su mu priznali METAL umjesto METALAC, a dva dana prije MAŠNA umjesto KRAVATA. Da li je to ipak u pitanju nedostatak profesionalizma, kao što reče onaj od sinoć?

7 za
0 protiv
ćetalj
2011-01-05
???

Za ovog nesrećnog Slavoljuba sam čuo (iz pouzdanih izvora) da ga je ekipa kviza ubjeđivala da odustane od druge emisije, ali on je bio baš uporan.

Ali ni to nije sve - ludak je posle toga jedno vrijeme proganjao Danijelu, pa je, mislim, i policija morala da interveniše.

2 za
0 protiv
bookresh
2011-01-05
???

Ma prejaki su likovi :)

Elem, testiranje je tu glavni lijek i filter za budale. Samo problem je sto onda kviz ne bi mogao da traje tolike godine i to svaki dan.

3 za
0 protiv
Dragana-Goran Kalinic
2011-01-05
???

agaton napisa...

Za ovog nesrećnog Slavoljuba sam čuo (iz pouzdanih izvora) da ga je ekipa kviza ubjeđivala da odustane od druge emisije, ali on je bio baš uporan.

Ali ni to nije sve - ludak je posle toga jedno vrijeme proganjao Danijelu, pa je, mislim, i policija morala da interveniše.

Haha, znam da je Danijela morala i stan da promeni zbog toga, ali nisam nigde cuo da je Slave bio u pitanju.

3 za
0 protiv
Erazmo
2011-01-05
???

Iskopao sam, evo buntovnika:

http://www.mondo.rs/s194079/Film/Milka_Canic_progovorila.html

 

Inace senku na dogadjaj je bacio novinar koji se impresionirao kako je gdja Canic progovorila.
Da malo prati video bi da je ona mnogo vise od "Dobro vece".

Inace zao mi Marije, cura se vidno potresla.

5 za
1 protiv
Fellow
2011-01-06
???

Mogao bi Slaki da nam preprica sta se desavalo uzivo,on je takmicar na plavoj poziciji,a ovde se igra sa nama...Ukratko - naknadno mu je prihvacen odgovor u KZZ,ali ga je to,navodno,potpuno dekoncentrisalo,cak se bunio da zbog toga ni Skocka nije resio,iako je Skocko igra koja je pre KZZ,i kada je nakon prve asocijacije video da je izgubio - pokupio se i otisao...

5 za
0 protiv
NeparniValjak
2011-01-06
???

NeparniValjak napisa...

...

Svaka cast na  ovoj  prezentaciji emisije.Gledam slagalicu odkad postoji, ali se ne secam nekih igara, kao sto je naprimer memorisanje boja, dok se licitacije secam. Sto se tice igre duga, slicna je slagalici, mozda je  teze pogoditi.Ovih dana komentarisali smo voditeljke, i spominjali natasu Neskovic kao najbolju, sto i jeste, ali i ove se ne secam, simpaticna je  i daaaaaaaleko bolja od ove dve sadasnje.

2 za
0 protiv
Marinica
2011-01-09
???

NeparniValjak napisa...

Mogao bi Slaki da nam preprica sta se desavalo uzivo,on je takmicar na plavoj poziciji,a ovde se igra sa nama...Ukratko - naknadno mu je prihvacen odgovor u KZZ,ali ga je to,navodno,potpuno dekoncentrisalo,cak se bunio da zbog toga ni Skocka nije resio,iako je Skocko igra koja je pre KZZ,i kada je nakon prve asocijacije video da je izgubio - pokupio se i otisao...

...

Neparni je opasno upućen u dešavanja u studiju. :)

Otkrij nam vezu?

Da li si infiltriran možda u ekipu koja postavlja pitanja? cool

Ili si konačno šarmirao Danijelu? winkblushcheeky

5 za
1 protiv
Fellow
2011-01-09
???

Meni se cini da je voditeljka umesto polja procitala odgovor za celu kolonu ili mozda neke druge kolone. Onda su zbog greske resili da ponove celu asocijaciju (naravno - ispocetka i novu). Zatim se liku ucinilo da je mogao odmah da resi celu asocijaciju i trazio je poene. Ovi nisu hteli da mu daju i dalje je emitovano smiley

 

Barem ja tako procenjujem

0 za
4 protiv
Dakinsljam
2011-01-10
???

Fellow napisa...

Da li si infiltriran možda u ekipu koja postavlja pitanja? cool

Ili si konačno šarmirao Danijelu? winkblushcheeky

...

"Ili?" Zar jedno iskljucuje drugo wink ?

 

5 za
2 protiv
NeparniValjak
2011-01-10
???

boccca napisa...

I šta sad, kakva je to glupost da samo tako iseku, bez ikakvog objasnjenja, kao da pavijani gledaju slagalicu, zgrozena sam.

Emisija Slagalice se prema ovo slucaju odnela potpuno traljavo i amaterski.Mislim da su duzni da u nekom doglednom periodu puste kompletan snimak probelamticne situacije,da svi lepo vidimo ko je pogresio i tek onda da donesemo sud.Pogotovo,ako iz ekipe Slagalice misle da su apsolutno u pravu,nemaju razloga da to ne ucine i odbace sve optuzbe upucene na njihovu adresu.Stvarno je bezveze je da se sve ovako zavrsi.

7 za
0 protiv
mc80
2011-01-10
???

Fellow napisa...

Iskopao sam, evo buntovnika:

http://www.mondo.rs/s194079/Film/Milka_Canic_progovorila.html

 

Inace senku na dogadjaj je bacio novinar koji se impresionirao kako je gdja Canic progovorila.
Da malo prati video bi da je ona mnogo vise od "Dobro vece".

Inace zao mi Marije, cura se vidno potresla.

...

Meni nije zao Marije, ona je jedna glupaca

0 za
6 protiv
Marinica
2011-01-10
???

NeparniValjak napisa...

Fellow napisa...

Da li si infiltriran možda u ekipu koja postavlja pitanja? cool

Ili si konačno šarmirao Danijelu? winkblushcheeky

...

"Ili?" Zar jedno iskljucuje drugo wink ?

 

...

Pa obe stvari ne bi uspeo da uradi ni Čak Noris!

čast Supervizoru laugh

2 za
1 protiv
Fellow
2011-01-10
???

Neparni je inace poznati sarmersurprise

0 za
4 protiv
....
2011-01-11
???

NeparniValjak napisa...

Mogao bi Slaki da nam preprica sta se desavalo uzivo,on je takmicar na plavoj poziciji,a ovde se igra sa nama...Ukratko - naknadno mu je prihvacen odgovor u KZZ,ali ga je to,navodno,potpuno dekoncentrisalo,cak se bunio da zbog toga ni Skocka nije resio,iako je Skocko igra koja je pre KZZ,i kada je nakon prve asocijacije video da je izgubio - pokupio se i otisao...

...Prosla su 4 meseca od ove emisije a SLAĐAN1982 nam jos uvek nije ispricao njegovu verziju dogadjaja( verujem da je njegova verzija najverodostojnija jer je iz prve ruke). Otkrij nam sta se dogadjalo da ne nagadjamo vise.

0 za
1 protiv
dejan86
2011-05-09
???

dejan86 napisa...

 

...Prosla su 4 meseca od ove emisije a SLAĐAN1982 nam jos uvek nije ispricao njegovu verziju dogadjaja( verujem da je njegova verzija najverodostojnija jer je iz prve ruke). Otkrij nam sta se dogadjalo da ne nagadjamo vise.

...Pa razlog zbog kog je Milovan napustio emisiju je greška voditeljke koja nije pročitala polje u Asocijaciji koje je on otvorio , to jeste ta greška voditeljke i još jedna prethodna su bile razlog njegove sada čuvene rečenici"Ovo je čist neprofesionalizam" nastavak njegove rečenice je "Ukrali ste mi deset poena,dovidjenja!" .Naime on se u toj rečenici žalio na prvu grešku koja se dogodila u kvizu ,a ona je bila ta da je Marija počela da čita pitanja u  "Ko zna ,zna"koja nisu bila predvidjena za tu emisiju,pa se desilo da zamene prvo pitanje koje je bilo:"Kako se naziva tortura radnika?",a na koje se on prvi javio, ali je Milka zaustavila emisiju zbog pogršnog pročitanog pitanja i rekla Mariji da čita pitanja namenjena za tu emisiju koju snimamo,a pošto je Milovan znao odgovor na to pitanje verovatno je mislio na tu grešku kada je rekao da su mu ukrali 10 poena.Ali desilo se da na pitanje  koje je trebalo da se pročita (pitanje zamena onom koje sam naveo) ja dajem netačan odgovor i gubim 5 poena , a on daje tačan i dobija 10,tako da u suštini nije izgubio 10 poena već dobio 5.

      Meni je i sad malo neprijatno kad se setim situacije, jer je po meni Slagalica igra i ja sam tamo otišao da se igram ,dok je Milovan sve to shvatio preozbiljno i vrlo verovatni poraz koji mu je sledio nije hteo sportski da prihvati ,već je novonastalu grešku iskoristio da napusti emisiju.

    To bi bila ukratko priča o toj čuvenoj emisiji u kojoj je Milovan ostao bez knjige, ali je dobio popularnost i pažnju javnosti i medija, dok sam ja morao da se zadovoljim trećim mestom. :)

7 za
0 protiv
Слађан
2011-05-09
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0125 sec.

Copyright © 2024